Jsme bezobalový obchod. V naší prodejně nakoupíte potraviny na váhu do vašich obalů, které si s sebou přinesete. Takto zakoupíte jen takové množství, které opravdu spotřebujete. 

Zboží vystavujeme v průhledných dózách, ve kterých si ho můžete nejprve prohlédnout, případně i přičichnout a teprve pak zakoupit. Nabízíme zde koření a kořenící směsi, čerstvě praženou kávu, čaje a bylinky, ořechy a sušené plody, dražované i mrazem sušené ovoce, luštěniny a obiloviny, mouky a těstoviny, vločky a kaše, oleje a sirupy, zdravé doplňky a další potraviny. 

S sebou na nákup si přineste:

- libovolné uzavíratelné nádoby, které vám naplníme vybranými potravinami, např. kořenky, dózy, krabičky, sáčky, látkové pytlíky, láhve a podobně, volbu obalů zvažte sami, plastové nádoby, krabičky a látkové pytlíky jsou lehčí a dobře přenosné naproti skleněným šroubovacím dózám,

- nákupní tašku, do které vše uložíte. 

Samozřejmě u nás nakoupíte, i když nebudete mít vlastní obal. Pro takový případ máme připravené papírové sáčky různých velikostí, do kterých vám potraviny navážíme dle vašeho přání. Kávu a čaje vám pak zabalíme do zipového EKO sáčku, který je kompostovatelný. 

Nakupujte bez zbytečných obalů, tedy ekologicky i ekonomicky. Snažíme se snížit používání plastových a jiných obalů, které se nacházejí v nadměrném množství všude kolem nás. Buďme zodpovědní a přispějme tak i my ke snížení znečištění planety. 

                            

Internetový prodej

Potraviny, které si objednáte prostřednictvím našeho e-shopu,  balíme pro potřeby jejich nezávadného exportu do průhledných zavakuovaných sáčků opatřených názvem a popisem zboží (obr. vlevo dole). Pokud byste si přáli zabalit koření do dárkového balení zavakuovaných papírových sáčků s okýnkem opatřených názvem a popisem zboží, napište nám to do poznámky objednávky (za tyty sáčky je příplatek 5,-Kč/ks) (obr. vpravo dole).