• Sleva

Koření pro správné chlapy (8 druhů)

398,00 Kč
199,00 Kč Sleva 199,00 Kč
S DPH

Dárkové balení 8 druhů vybraných koření a kořenících směsí bez přidaného glutamanu, jež potěší každého muže, který rád vaří

Počet

Dárkový balíček obsahuje:

1) Ďábelské koření 25g (země původu ČR)

Ostře palčivá kořenící směs, kterou používáme všude tam, kde chceme mít jídlo opravdu ďábelské. Tato směs je vhodná pro přípravu všech druhů masa, do gulášů, do polévek, omáček a paprikových jídel, sýrových pomazánek,  na topinky a jednohubky.

Složení: sůl (max. 54%),  paprika sladká, chilli, cibule, pepř černý, kmín, výrobek neobsahuje konzervační látky ani syntetické barvivo

2) Drákulova smrt 25g (země původu ČR)

Tuto pálivou směs drcených chilli papriček a česneku využijeme všude tam, kde si přejeme mít výsledný pokrm pikantnější chuti, zejména při grilování mas a minutek, přidáváme do omáček, polévek, výborná je do guláše a perkeltu.

Složeníchilli plátky, česnek granulovaný

3) Drákulův dech 25g (země původu ČR)

Pálivá směs pro pikantní pokrmy, kterou přidáváme do guláše, omáček, polévek, při pečení a grilování masa a přípravě minutek. 

Složenímrkev, pastiňák, pórek, CELER, petrželová nať, paprika uzená, paprika ostrá, cibule granule, chilli, paprikové floky červené a zelené, česnek granule

4) Chilli papričky 15g (země původu: Čína)

Chilli papričky jsou jedním z nejdéle používaných koření i v ostatních světových kuchyních k dochucení pikantních jídel. Doporučujeme je k dušenému masu, drůbeži a rybám, do rajské omáčky, guláše, do fazolí i čočky. Čím déle se chilli papričky vaří, tím větší je jejich ostrost. Při správném uskladnění mají velmi dlouhou trvanlivost.

5) Maďarský guláš bez přidaného glutamanu 25g (země původu ČR)

Dochutí každý guláš, nejen ten maďarský, dále pak dušená masa, omáčky i paprikové polévky jako je frankfurtská, dršťková, fazolová nebo obyčejná bramboračka.

Složenísůl 45%, paprika sladká, chilli, paprika ostrá, česnek, cibule, koriandr, oregáno

6) Pepř kayenský 25g (země původu: Čína)

Zpracovává se pomletím malých pálivých chilli papriček. Bývá považován za jedno z nejostřejších koření, proto ho do jídla přidávejte opatrně.

7) Paprika sladká maďarská 25g (země původu Maďarsko)

Paprika maďarská je ze všech druhů paprik nejoblíbenější, má vynikající barvivost a velmi příjemnou vůni po sladké paprice. Využijeme ji do gulášových pokrmů, vaječných jídel, smetanových omáček, k dušenému a drůbežímu masu, rybímu i králičímu masu, do polévek, k dušení zeleniny, do všech druhů gulášů.

8) Argentina 25g (země původu ČR)

Směs argentina se používá na všechny druhy grilovaných mas, vynikající je zejména na grilované koleno. 

Složení: paprikové floky červené, HOŘČICE bílá celá, česnek granulovaný, paprika sladká,  pepř černý drcený, koriandr drcený, cibule plátková, petrželová nať, tymián celý, cukr krupice, sůl hrubozrnná max 31%

Celková hmotnost koření: 185g

Alergeny: Produkt může obsahovat stopy alergenu lepku, sóji, hořčice, celeru  a sezamu.