Kornout Španělský s jahodami v jogurtové polevě

169,00 Kč
S DPH

Piniové ořechy, lískové ořechy loupané, lískové ořechy v jogurtové polevě, pomelo, jahody, jahody v jogurtové polevě v dárkovém sladkém kornoutu

Počet

Charakteristika: Kornout pro každou příležitost.

Zařazení:  Suché skořápkové plody, sušené ovoce

Složení: Piniové ořechy 20g, lískové ořechy loupané 50g, lískové ořechy v jogurtové polevě 50g, (poleva s jogurtovou příchutí 74% (cukr, částečně ztužený rostlinný tuk palmový, sójový plně rafinovaný, řepkový, sušená syrovátka, sušený jogurt 2% (mléko, jogurtová kultura), sušené odstředěné  mléko, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, emulgátory: slunečnicový lecitin a poly-glycerylpolyricinoleát, přírodní vanilkové aroma), jádra lískových ořechů pražená 19%, leštící směs (tapiokový škrob, cukr, leštící látka: šelak, kokosový olej, kyselina: kyselina citrónová, konzervant: kyselina sorbová), pomelo 40g, jahody 80g, jahody v jogurtové polevě 50g ((jahody slazené 43% (jahody, cukr, regulátor kyselosti, kyselina citrónová E330, konzervant E220), barvivo E129 může mít nepříznivý vliv na činnost a pozornost dětí.) Jogurtová poleva 43% (cukr, ztužený rostlinný tuk palmový, mléčný cukr, fermentovaný mléčný prášek, emulgátor: sójový lecitin), glukózový sirup, cukr, potahové látky: arabská guma a šelak, konzervant E202))

Země původu: Česká republika 

Skladování: Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.

Použití: Kornout se hodí jako neokoukaný dárek pro každou příležitost, potěší všechny věkové kategorie. Zdravá varianta mlsání.

Produkt může obsahovat arašídy, sezam a lepek. 

Upozornění: Pokud byste si přáli na etiketu namísto názvu kornoutu napsat nějaké přání, např. "Nejmilejší babičce", "Krásné narozeniny", "Jarušce k svátku" a podobně, uveďte to do poznámky objednávky. Toto přání by se mělo skládat ze dvou až pěti slov, aby se na etiketu vešlo.