Kornout Arménský s meruňkami v jahodovém jogurtu

129,00 Kč

(391 Kč/kg)

S DPH

Slunečnice v karobu, kešu, meruňky v jogurtu s jahodovou příchutí, banánové plátky, lískové ořechy mix v dárkovém sladkém kornoutu. 

Počet

Charakteristika: Kornout pro každou příležitost.

Zařazení:  Dražované suché skořápkové plody a sušené ovoce

Složení: Slunečnice v karobu 50g ((slunečnicová semena 29%, karobová poleva 71% (cukr, tuk palmový, syrovátka z mléka, pudr ze svatojánského chleba 7%, rýžová mouka, slunečnicový lecitin E322, arabská guma, šelak)) - země původu Velká Británie, kešu 50g - země původu Indie, meruňky v jogurtu  jahodovou příchutí 80g ((poleva s jogurtovou příchutí 70% (cukr, rostlinný tuk palmový, syrovátka z mléka, rýžová mouka, jogurtový pudr z mléka 3%, emulgátor: slunečnicový lecitin E322), leštící látky: arabská guma, šelak E904, konzervant: oxid siřičitý, barvivo E120), meruňka 30%)) - země původu Velká Británie, banánové plátky 50g (banán 55 - 69%, cukr 10 - 15%, rostlinný kokosový olej 25 - 30%, banánové aroma) - země původu Filipíny, lískové ořechy MIX 100g.

Hmotnost: 330g

Země původu: Česká republika 

Skladování: Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.

Použití: Kornout se hodí jako neokoukaný dárek pro každou příležitost, potěší všechny věkové kategorie. Zdravá varianta mlsání.

Produkt může obsahovat arašídy, jiné skořápkové plody, sezam a lepek. 

Upozornění: Pokud byste si přáli na etiketu namísto názvu kornoutu napsat nějaké přání, např. "Nejmilejší babičce", "Krásné narozeniny", "Jarušce k svátku" a podobně, uveďte to do poznámky objednávky. Toto přání by se mělo skládat ze dvou až pěti slov, aby se na etiketu vešlo.