Grizly Arašídové máslo jemné BIO 300g

129,00 Kč

(838,33 Kč/kg)

S DPH

Arašídový krém v BIO kvalitě - bez lepku

Počet

Charakteristika: Arašídový krém v BIO kvalitě s lahodnou nasládlou chutí. Arašídový krém neboli burákové máslo se vyrábí z podzemnice olejné. Překvapivě se nejedná o oříšek, ale luštěninu. Arašídy jsou velmi bohaté na bílkoviny, zdravé tuky a sacharidy. Z vitamínů a minerálních látek v nich najdeme především vitamíny skupiny B, hořčík, vápník, zinek, fosfor. Obsahují také významné množství resveratrolu, polyfenolu s antioxidačními účinky. Burské oříšky se sekají na kousky, které se následně upraží a melou do jemné máslové konzistence. 

Složení: 100% na sucho pražené loupané arašídy - produkt ekologického zemědělství. Výrobek může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů. Bez lepku (bez emulgátorů), bez palmového oleje, vhodné pro vegany, bez soli.

Použití: Arašídové máslo konzumujeme přímo nebo použijeme při pečení. Doporučujeme před konzumací promíchat, olej na povrchu je přirozeným jevem. Nutričně bohatá svačina. Jeho využití je velmi široké, můžeme ho namazat na palačinky, ovoce, přidat do smoothie nebo s ním dochutit ranní kaši. Pasta je výborná jen tak samotná na lžičku. 

Upozornění: Určeno k přímé spotřebě. Po otevření spotřebujte do 4 měsíců.

Obsah: 300 g

Výrobce: GRIZLY