Řecké bílé sladké víno Oenomelo 750 ml

289,00 Kč

(385 Kč/l)

S DPH

Řecké bílé sladké víno Oenomelo v kameninové amfoře. Podává se jako aperitiv nebo dezertní víno, dále výborné k dezertům, ovoci, ořechům a sýrům. Vhodný dárek pro vaše blízké. 

Počet

Charakteristika: Řecké bílé sladké víno Oenomelo 750 ml, v kameninové amfoře. 

Oenomelo znamená přibližně "Víno sladké jako med". Toto víno bylo vyrobeno podle antických receptur na přání historických restaurací v Athénách. 

Má zářivě zlatožlutou barvu. Po ochutnání objevíme nejprve čerstvé aroma Muškátu, poté následují podtóny medu a sladkého citrónu. Má krásnou květinovou vůni po broskvích. Víno má dlouhou, sladkou dochuť, což vytváří pocit smyslnosti bez toho, aniž by ztratilo svou mladistvou živost. 

Je baleno v kameninové amfoře a přes zátku opatřeno voskem. Design amfory byl navržen podle historických vykopávek. Jde o edici, která není vyráběna nikde jinde. Po vypití vína je možné amforu použít jako okrasnou vázu. Tohle víno je vhodný dárek pro vaše blízké. 

Obsahuje siřičitany 

Použití: Podává se jako aperitiv nebo dezertní víno. Je výborné k dezertům, ovoci, ořechům a sýrům. Doporučujeme servírovat v malé sklenici tulipánového tvaru, aby vynikla slaďoučká chuť vína. 

Ideální teplota pro servírování: 5 - 7° C. 

Obsah: 750 ml

Obsah alkoholu: 10,5% obj. 

Výrobce: Dionysos, Řecko

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen Váš věk. 

Dionysos