Čekankový sirup originál 350 g 4Slim

159,00 Kč

(454,28 Kč/kg)

S DPH

Skvělý sirup vyrobený z kořene čekanky, má spoustu vlákniny a nízký glykemický index.

Počet

Charakteristika: Čekankový sirup - sladidlo nové generace vyrobené unikátní patentovanou metodou z kořene čekanky. Vyniká mimořádně vysokým obsahem prospěšné vlákniny a glykemickým indexem menším než 5. Čekankový sirup Originál obsahuje jen 5% sacharidů, což je 10 - 15x méně než obsahuje agávový a javorový sirup. 

Složení: Extrakt z kořene čekanky (min.98%), zvlhčující látka glycerol, karamel, sukralóza (0,01%). Bez lepku, bez laktózy, bez konzervačních látek, bez soli, s vysokým obsahem vlákniny, se sníženou energetickou hodnotou. 

Použití: Tento sirup lze použít nejen ke slazení teplých a studených nápojů, dezertů, sušenek, piškotů, zmrzlin, palačinek a jogurtů. Může se použít i do teplé kuchyně pro pečení všech typů sladkého pečiva a bábovek. 

Sirup je schopen částečně nahradit i pokrmový tuk, takže nepřináší jen snížení kalorické hodnoty pečiva dané nahrazením cukru, ale navíc přináší i snížení energetické hodnoty potravin nahrazením pokrmového tuku, a to až ze 100%. 

Obsahuje až o 95% méně cukru a 45% méně kalorií ve srovnání s jinými přírodními sladidly (med, javorový sirup, agávový sirup...), proto je velmi vhodný pro použití při redukční dietě. 

Dávkování: Dávkování je stejné při slazení jako u medu, při náhradě tuku v potravinách nahrazuje 1 g sirupu zhruba 4 g tuku. 

Obsah: 350 g

Výrobce: 4Slim, ČR