BE SLIM 35g biscuit

30,00 Kč

(857 Kč/kg)

S DPH

Proteinová bezlepková tyčinka

Počet

Příchuť: biscuit

Charakteristika: Proteinová tyčinka se skvělou chutí, dostatkem proteinu a nízkým obsahem cukru. BeSlim má vysoký obsah proteinu 30%, tedy 10g v tyčince, obsahuje významné množství vlákniny, je zalita v pravé mléčné čokoládě a přesto má nízký obsah cukru. Pro podporu dietního režimu obsahuje i vysoce ceněné extrakty ze zeleného čaje a z Garcinie Cambogia a superpotravinu Teff.

Složení: Proteinová směs (mléčný, hrachový a syrovátkový /obsahuje sójový lecitin/ proteinový izolát), mléčná čokoláda 17% (sladidlo maltitol, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, kakao, emulgátor slunečnicový lecitin, aroma), tekutá vlákna z kořene čekanky, zvlhčující látka glycerin, tekutá polydextróza, rostlinný tuk /palmojádrový, palmový, bambucký/, arašídová pasta, extrudát (mléčný proteinový izolát), akáciová guma, emulgátor řepkový lecitin, extrudát miličky habešské (Teff) 1%, aroma, antioxidant směs přírodních tokoferolů, zahušťovadlo guarová guma, extrakt zeleného čaje 0,1%, extrakt Garcinia cambogia 0,1%, sladidlo sukralóza. Může obsahovat stopy ořechů a sezamu. 

Popis: Bez lepku, vysoký obsah bílkovin, vysoký obsah vlákniny, nízký obsah cukru, zalitá v pravé mléčné čokoládě, obsahuje Teff, obsahuje extrakt ze zeleného čaje, 

Použití: Po rozbalení je výrobek určen k okamžité spotřebě. Maximálně 3 tyčinky za den. 

Upozornění: Proteinová tyčinka s přídavkem miličky habešské a extraktů, se sladidly. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Není určeno pro děti do 15 let.  Chraňte před teplem, mrazem a vlhkostí.

Výrobce: NUTREND