FRUIT ENERGY BAR 35g malina

19,00 Kč

(543 Kč/kg)

S DPH

Ovocná sportovní tyčinka pro doplnění energie

Počet

Příchuť: malina

Charakteristika: Ovocná sportovní tyčinka pro doplnění energie, obohacená o vitamín C, E a zinek, které podporují imunitu, dále je obohacena o extrakt z jader vinné révy a extrakt z cukrové třtiny.  Zdravá svačinka.

Složení: ovoce 51,5% (proslazená klikva velkoplodá /klikva, cukr, slunečnicový olej/, rozinky /rozinky, slunečnicový olej/, sušená jablka /jablka, antioxidant kyselina citronová/, malinový granulát 6% /39% malinová šťáva a malinové pyré, cukr, glukózo-fruktózový sirup, rýžová mouka, glukózový sirup, palmojádrový olej, rýžový škrob, želírující látka pektin, regulátory kyselosti kyselina citronová a citronan draselný, přírodní aroma, citrusová vláknina, extrakt z mrkvové šťávy/), glukózo-fruktózový siruzp, rýžová mouka, frukto-oligosacharidový sirup - Actilight, rotlinný tuk (palmový, palmojádrový, bambucký), med, akáciová guma, oplatek (bramborový škrob, olivový olej), emulgátor řepkový lecitin, přírodní aroma, regulátor kyselosti kyselina jablečná, extrakt z jader vinné révy (95% proantokyanidinů), kyselina L-askorbová, glukonát zinečnatý, extrakt z cukrové třtiny (98% polykosanolů), DL -a-tokoferylacetát. Může obsahovat stopy ořechů, arašídů a sezamu. 

Popis: Má vysoký obsah vlákniny, je příjemně šťavnatá, snadno se žvýká nabízí přirozenou ovocnou chuť, je rychlým zdrojem energie, podporuje imunitu, obsahuje více než 50% ovoce, je bez lepku, v tenkém oplatku.

Použití: Po rozbalení je výrobek určen k okamžité spotřebě. Doporučené dávkování energie je před, v průběhu a po fyzické aktivitě. Maximálně 4 tyčinky za den. 

Upozornění:  Není určeno pro děti do 12 let. Chraňte před teplem, mrazem a vlhkostí.

Výrobce: NUTREND