Maca peruánská BIO

49,00 Kč
S DPH

Maca prášek BIO

Vyberte hmotnost
Počet

Charakteristika: Maca je superpotravinou, pochází z vysokých peruánských And. Maca obsahuje 60 - 70 % sacharidů včetně vlákniny, zanedbatelné množství tuku a 10 - 14 % vysoce kvalitního rostlinného proteinu, složeného z 19 aminokyselin včetně 7 esenciálních. Maca je významným zdrojem minerálů, zejména vápníku, železa, draslíku a jodu, dále obsahuje organickou síru, zinek, mangan, hořčík, fosfor, selen a měď. Obsahuje vysoký podíl vitamínu C, niacinu a vitamínu B6 a obsahuje i řadu dalších B vitamínů. 

Již staří obyvatelé Peru macu považovali za zázračný prostředek pro získání síly, energie a vytrvalosti, na detoxikaci těla, na podporu imunity vůči nemocem i stresu, při neplodnosti a menstruačních poruchách, posílení srdce, zlepšení trávení a nechutenství, zvýšení pevnosti zubů, kloubů a svalů ...

Použití: Maca prášek můžeme konzumovat samostatně, rozpustit ho ve vodě nebo přidávat do ovocných koktejlů, polévek, šťáv, ovocných salátů, jogurtů, pudinků, kaší a různých dezertů. Má lehce mléčnou konzistenci i chuť.
Doporučené dávkování: Dospělí 1 až 8 čajových lžiček denně (5-40g), děti 1 - 3 čajové lžičky denně (5-15g). Nepřekračujte doporučené dávkování. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. 
Země původu: Peru
Produkt může obsahovat stopy alergenu: arašídů a jiných skořápkových plodů, sezamu, celeru a hořčice.